TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Menu
ro: Meniu

en: User
ro: Utilizator

en: Shortcut
ro: Scurtătură

en: Dashboard
ro: Panou de control
