TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Menu
tr: Menü

en: User
tr: Kullanıcı

en: Shortcut
tr: Kısayol

en: Dashboard
tr: Pano
