TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Shortcut
bo: མགྱོགས་མཐེབ

en: Devel
bo: གསར་འདོན།

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས
