TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Menu
eu: Menua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Shortcut
eu: Lasterbidea

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
