TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Menu
ku: پێڕست

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Shortcut
ku: قەدبڕ

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
