TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Menu
lt: Meniu

en: User
lt: Narys

en: Shortcut
lt: Trumpinys

en: Dashboard
lt: Darbastalis
