TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Menu
lv: Izvēlne

en: User
lv: Lietotājs

en: Shortcut
lv: Saīsne

en: Dashboard
lv: Darbgalds
