TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: User
ta: பயனர்

en: Shortcut
ta: குறுக்குவழி

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்
