TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Menu
ar: القائمة

en: User
ar: مستخدم

en: Shortcut
ar: اختصار

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
