TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Menu
es: Menú

en: Shortcut
es: Atajo

en: Devel
es: Desarrollo

en: Dashboard
es: Panel de control
