TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Menu
oc: Menú

en: User
oc: Utilizaire

en: Shortcut
oc: Ligam directe

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
