TWBS Seven (7.x-3.0-unstable3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
be: Простая аднаслупковая, таблічная, з гнуткай шырынёй тэма адміністравання
