TWBS Seven (7.x-3.0-unstable3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས
