TWBS Seven (7.x-3.0-unstable3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
el: Ένα απλό, μίας στήλης, χωρίς πίνακες, μεταβλητού μεγέθους θέμα διαχείρισης.
