TWBS Seven (7.x-3.0-unstable3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: First sidebar
fa: اولین نوار کناری

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
fa: یک پوسته مدیریت ساده یک‌ستونه، بدون جدول، و عرض شناور.
