TWBS Seven (7.x-3.0-unstable3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: First sidebar
fr: Première barre latérale

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
fr: Un thème d'administration simple en une colonne, sans table, à largeur fluide.
