TWBS Seven (7.x-3.0-unstable3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
gl: Un tema visual para admistración dunha columna, sen tablas, de ancho variable.
