TWBS Seven (7.x-3.0-unstable3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
hu: Egyszerű, táblázatokat nem használó, egyoszlopos, alkalmazkodó szélességű adminisztrációs smink.
