TWBS Seven (7.x-3.0-unstable3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
jv: Kolum tunggal sederhana, tanpa tabel, téma administrasi sing kampul ambané.
