TWBS Seven (7.x-3.0-unstable3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
