TWBS Seven (7.x-3.0-unstable3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
lv: Vienkārša administrācijas tēma ar vienu kolonnu,plūstošu platumu un bez tabulām.
