TWBS Seven (7.x-3.0-unstable3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
nl: Een eenvoudig enkelkoloms beheerthema met variabele breedte, zonder tabellen.
