TWBS Seven (7.x-3.0-unstable3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
nn: Ein enkel utsjånadsmal for administrasjon, med ei kolonne, utan tabellar og med varierande breidde.
