TWBS Seven (7.x-3.0-unstable3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
pl: Prosta, jednokolumnowa skórka administracyjna z płynną szerokością bez tabelek.
