TWBS Seven (7.x-3.0-unstable3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
vi: Chủ đề quản trị một cột đơn giản, không bảng, chiều rộng uyển chuyển.
