TWBS Seven (7.x-3.0-unstable4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
ca: Un tema d'administració simple d'una columna, sense taules i d'amplada fluïda.
