TWBS Seven (7.x-3.0-unstable4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
cs: Jednoduché, jednosloupcové, beztabulkové, administrační téma s proměnlivou šířkou
