TWBS Seven (7.x-3.0-unstable4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
da: Et simpelt, en-spaltet og tabelløst administrationstema uden fast bredde.
