TWBS Seven (7.x-3.0-unstable4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
et: Lihtne ühe tulbaga tabeliteta muutlaiusega administreerimise teema.
