TWBS Seven (7.x-3.0-unstable4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
fi: Yksinkertainen, yksipalstainen, tauluton ja joustavan levyinen hallintanäkymän teema.
