TWBS Seven (7.x-3.0-unstable4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
he: עיצוב פשוט בעמודה אחת, ללא טבלאות ועם רוחב דינמי.
