TWBS Seven (7.x-3.0-unstable4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
hr: Jednostavni administracijski predložak u jednom stupcu, bez tablica i prilagodljive širine
