TWBS Seven (7.x-3.0-unstable4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
it: Un semplice tema con una colonna, senza tabelle e a larghezza fluida.
