TWBS Seven (7.x-3.0-unstable4) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
ja: シンプルな１カラムの、テーブルを用いない可変幅の管理用テーマ。
