TWBS Seven (7.x-3.0-unstable4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
km: ស្បែក​គ្រប់​គ្រង​ដែល​មានទទឹង​ថេរ គ្មានតារាង មាន​មួយ​ជួរ​ឈរ​សាមញ្ញ ។
