TWBS Seven (7.x-3.0-unstable4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
lt: Paprasta vieno stulpelio, be lentelių, nefiksuoto pločio administravimo tema.
