TWBS Seven (7.x-3.0-unstable4) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
oc: Un tèma d'administracion simple e en colomnas, sens taula, de largor fluida.
