TWBS Seven (7.x-3.0-unstable4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: First sidebar
pt: Primeira barra lateral

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
pt: Um simples tema para a administração. Uma-coluna, tableless, largura fuída.
