TWBS Seven (7.x-3.0-unstable4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
ru: Простая одноколоночная, бестабличная тема с динамичной шириной, предназначенная для администраторов.
