TWBS Seven (7.x-3.0-unstable4) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
sv: Ett enkelt, tabellfritt administrationstema med en kolumn och flytande bredd.
