TWBS Seven (7.x-3.0-unstable4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
tr: Basit bir çok-sütunlu, değişken genişlikli yönetim teması.
