TWBS Seven (7.x-3.0-unstable4) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
uk: Проста одно-колоночна, безтаблична, нефіксована тема з адміністративним інтерфейсом
