TWBS Seven (7.x-3.0-unstable4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: مساعدة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة
