TWBS Seven (7.x-3.0-unstable4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii
