TWBS Seven (7.x-3.0-unstable3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
sk: Jednoduchá jedno-stĺpcová, beztabuľková, téma administrácie s plávajúcou šírkou.
