Tweet Feed (7.x-1.16) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Overview
pt: Vista global

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Add Feed
pt: Adicionar feed

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Other
pt: Outro
