Tweet Feed (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: Account Name
fa: نام حساب

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: ID
fa: شناسه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Location
fa: مکان

en: Source
fa: منبع

en: Text field
fa: فیلد متنی

en: Following
fa: دنبال شده
