Tweet Feed (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Account Name
hu: Fióknév

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Location
hu: Helyszín

en: Source
hu: Forrás

en: Text field
hu: Szövegmező

en: List name
hu: A lista neve

en: Following
hu: Követés

en: Followers
hu: Követők

en: Account name
hu: Számlatulajdonos neve

en: Edit Feed
hu: Hírcsatorna szerkesztése

en: Delete Feed
hu: Hírcsatorna törlése
