Tweet Feed (7.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Location
ku: شوێن

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Text field
ku: خانەی دەق
