Tweet Feed (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Account Name
pl: Nazwa konta

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Location
pl: Położenie

en: Source
pl: Źródło

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: List name
pl: Nazwa listy

en: Account name
pl: Nazwa konta

en: Creation Date
pl: Data utworzenia
